DVOJDIELNE PLAVKY 

Aké plavky tohto leta letia? Jemné motívy v podobe kvetín, korálikov, sponiek, guličiek, bodiek, prúžkov, ktoré navodia príjemnú atmosféru.

Výborné sú dvojdielne plavky v retro štýle s mašličkou na podprsenke a zaväzovací spodný diel po bokoch do tvaru mašličiek. To sú plavky, ktoré sa hodia pre tie štíhlejšie dámy, ale čo s tými čo majú bujnejšie poprsie či viac kilogramov navyše?

Plnšie poprsie potrebuje plavky, kde vrchný diel bude mať spevnené košíky s kosticami a nohavičky, ktoré zahalia trochu viac tela. Plavky s mierne zvýšeným pásom prekryjú kritické partie. V tejto sezóne neplatí, že podprsenka a nohavičky majú byť v jednej farebnej tónine. Pokojne spojte niekoľko modelov. 

Pre väčšie prsia je ideálna podprsenka s kosticami a so širším zapínaním na ramienkach v tmavej farbe. Ak sa nemôžete chváliť s plnšími tvarmi, plnšie prsia opticky dodá vystužená podprsenka s riasením sýtej farby. Ideálna by mohla byť aj podprsenka so zaväzovaním okolo krku s vyberateľnými mäkkými košíčkami alebo s výstužou a  s posilneným viazaním okolo krku, nohavičky s riasením alebo s nastaviteľným pásom.

Pre plnoštíhlejšie veľmi obľúbené sú nohavičkové plavky, ktoré perfektne dokážu zakryť zadok či stehná.

Podprsenka so zaväzovaním na chrbte zaručí pekné opálenie dekoltu a ramien. Spodný diel, ktorý môžete stiahnuť po bokoch, opticky predlžuje nohy. Spojenie týchto dvoch časti zakrýva nedokonalosti postavy a vytvorí štíhlejší pás.

Ostré nepravidelné, asymetrické tvary a farby, ako aj prúžky biele, tmavé s červenými detailmi dokážu vytvoriť výrazný celok a urobiť zázraky.

Na trhu je dostať aj športovejšie ladené modely, ale i modely romantického vzhľadu. Na skvelé formovanie postavy sú v ponuke aj modely s predĺženými šortkovými nohavičkami.

 

Vyhľadávanie

Dvojdielne plavky vám musia dokonale sedieť.                                                                                                                                                        

PLAVKY SO SUKNIČKOU  

                                               

 

Ako najlepšie skryť väčšie stehná, zadoček alebo či celulitídu?

V plavkách je to zložité, ale riešenie existuje.

Zaobstarajte si trendové plavky so sukničkou. Plavky so sukničkou zakryjú menšie i väčšie nedostatky. Suknička navyše pôsobí esteticky, mladistvo a romanticky.

 

© Všetky práva vyhradené.Informácie

Tvorba webu zdarmaWebnode

TOPlist Surf.sk Smog.sk